ХНУ / Кафедра технології машинобудування

Деліховський Володимир

Народився 09.10.1990 р. у м. Хмельницькому.

В 2008 році закінчив гімназію №2.

З 2008 по 2012 рр. навчався в Хмельницькому Національному Університеті, кафедра технології машинобудування, спеціальність «Інструментальне виробництво» за освітньо-професійною програмою «бакалавр». Також опанував програму Solid Works, здобувши сертифікат.

2012 – 2014 рр. - навчався в Краківському Політехнічному Університеті ім. Тадеуша Костюшки (Польща) на Механічному факультеті, кафедра машинобудування, спеціальність «Будова та Дослідження Транспортних Засобів». Отримав ступінь магістра. Був першим студентом з України, котрий навчався на цій кафедрі.

2013 - 2014 рр. Під час навчання співпрацював з компанією “Cyborgidea”, котра займається розробкою 3D моделей транспортних засобів з усіма вихідними параметрами і використовує ці моделі при відтворенні ДТП.

2014 р. Завдяки знанню Solid Works під час написання дипломної роботи отримав запрошення на посаду інженера-конструктора на фабрику “Eco Install”, де виробляють очисні і фільтруючі агрегати для повітря.

2014 – 2015 рр. Завдяки вкладу під час навчання у розвиток компанії “Cyborgidea”, отримав посаду інженера розробника у цій фірмі. Робота полягала у створенні бази даних усіх існуючих транспортних засобів з відповідними параметрами, а також 3D i 2D візуалізації кожного авто відповідно.

2015 – 2016 рр. Робота у компанії “PGK – Polska Grupa Kompozytowa” в якості головного конструктора–технолога. Займався розробленням новітніх компонентів для зміцнюючих конструкцій у шахтних спорудах із матеріалів, зміцнених скловолокном. Також в мої обов’язки входило налагодження виробничого процесу, закупівля новітнього обладнання і оформлення технічної документації продукції для отримання сертифікату якості.

2016 – 2017 рр. Робота у компанії “Cadelan” на посаді CAD Designer. Працював в середовищі CATIA V5. Займався розробленням і модифікацією компонентів зовнішніх частин автомобілів (спойлери, бампери, крила, порогитощо) до найвідоміших марок автомобілів (Audi, Porsche, BMW, VW).

2017 р. – по теперішній час. Працюю у компанії “KEY – cutting edge solution” на посаді Lead CAD Designer. Займаюсь проектуванням інтер’єру і екстер’єру автомобілів усіх найвідоміших марок, зокрема Volkswagen, Audi, BMW, Porsche, Mercedes, Renault, Jaguar, Land Rower, Skoda, Lucid i інших у середовищах Catia, Solid Works, Siemens NX.

Знання декількох іноземних мов дозволило безпосередньо співпрацювати з авто-концернами у відрядженнях. Керівна посада дозволяє проявити лідерські якості в управлінні командою молодих спеціалістів, самостійно охопити проект і передавати свої знання і вміння молодшим конструкторам.