ХНУ / Кафедра технології машинобудування / Новини та відео

04.06.2021

Поїздка на підприємство «МААНС» в м. Здолбунів

В кінці червня 2021 року студенти 3-го і 4-го курсів спеціальності «Прикладна механіка» факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету та викладачі кафедр технології машинобудування і галузевого машинобудування та агроінженерії на запрошення керівництва відвідали підприємство «МААНС» у м. Здолбунів Рівненської області

Студенти ознайомилися з виробництвом та продукцією підприємства.

Підприємство «МААНС» є одним з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до сільськогосподарської техніки, його продукцією являються жатки для збирання соняшника, ріпаку,кукурудзи, візки до жаток, запасні частини та витратні матеріали.

На підприємстві використовується сучасні обробні центри фірми НААS, обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки та зварювання.

Сучасне виробництво вимагає від конструкторів та технологів володіння теоретичними та практичними навиками для розв’язання складних виробничих задач.

Відбулось обговорення навчальних програм, керівництво підприємства запропонувало своє бачення підготовки – готувати фахівців за принципом дуальної освіти, щоб теоретична підготовка поєднувалась із конкретною практичною роботою на підприємстві.

Було запропоновано в межах існуючого студентського конструкторського бюро факультету створити робочу групу для надання допомоги підприємству, зокрема у розробці креслень українського зернозбирального комбайна.

Студентів чекають на роботу на підприємстві «МААНС».